SEO Backlink Rüyalar Alemi: Rüyada ab-ı hayat suyundan içmek

Reklam

26 Kasım 2019 Salı

Rüyada ab-ı hayat suyundan içmek


Düşte ab-ı hayat suyundan içmek, hastalıklarınıza ve dertlerinize çare bulacağınız mananına gelir. Hasta iseniz veyahut hastalanan bir yakınınız varsa kısa vakitte iyileşme olacağı mananına gelir. Meselelerinizi ve sıkıntılarınıza da halledeceğinizi işaret eder. Düşte ab-ı hayat suyundan içmek yaşadığınız sürece hastalık ve dertlerle uğraşmayacağınız mananına gelir. Meselesiz, huzur bir hayata delalet eder.

Düşte, ab-ı hayat denilen mevhum bir suyun aktığı bir çeşmeyi görmek, kişinin uzun ömürlü olacağına ve dünyadaki işlerinin yolunda gideceğine işarettir. Düşte ab-ı hayatın aktığı bir yeri görmek kişinin ömrünü uzatması demektir. Rüyasinda ab-ı hayatı içen bütün borçlarını kapatır, parasal olarak büyük bir deşarj olma yaşar. Ayrı olarak düşü gören kişinin dertlerinden, hastalıklarından, elemlerinden kurtulmasını ve huzurlu bir hayat yaşamasını delalet eder.

Düşte ab-ı hayat suyundan birine ikram ettiğinizi görmek, o insan için iyi dileklerde bulunup, o insanın hayatta muvaffakiyet ve huzur ele geçirmesini canı gönülden dileyeceksiniz demektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder